در حال حاضر امکان خرید به صورت عمده (بهره مندی از تخفیف) فقط به صورت تلفنی وجود دارد.البته شما میتوانید به هرتعدادی که قصد دارید از فروشگاه خرید کنید اما تغییر در قیمت محصول داده نخواهد شد.

سابقه چندین ساله صندلی کده

فروشگاه اینترنتی صندلی کده از سال ۱۳۸۹ تحت عنوان مبلمان اداری پویاتکنیک فعالیت خود را در زمینه بررسی ،مشاوره و فروش مبلمان اداری و دفتری آغاز کرده است.

نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

علاوه بر این فروشگاه اینترنتی صندلی کده دارنده نماد اعتماد دیجیتال است که از سازمان صنعت ، معدن و تجارت به کسب و کارهای اینترنتی دارنده شرایط داده میشود. ( لوگو و اطلاعات در این مورد در پایین وب سایت قرار داده شده است)

نظرات و تجربه خرید مشتریان ما

امروزه با فعالیت در شبکه های اجتماعی براحتی میتواند راجع به یک محصول ، برند و حتی کم و کیف فعالیت های یک شرکت و فروشگاه اینترنتی اطلاعات بسیاری به دست آورد. فروشگاه اینترنتی صندلی کده نیز از این قاعده مستثنی نیست ، ما با فعال بودن در شبکه های مختلف اجتماعی سعی در معرفی خدمات و محصولات خود داشته ایم ، از این رو کاربران نیز تجربه خرید خود را در صفحه ما در شبکه های اجتماعی به اشتراک میگذارند. به صفحه اینستاگرام ما سر بزنید و نظرات دیگر کاربران را در مورد محصولات و خدمات ما جویا شوید ، علاوه بر این میتوانید از تخفیف ها ، جشنواره ها و … صندلی کده باخبر شوید.

تماس با مشاورین و بخش خدمات مشتریان

اگر همچنان برای خرید از صندلی کده تردید دارید با ما تماس بگیرید. شماره تماس: ۰۲۱۶۶۷۶۱۰۴۵ پیامک: ۱۰۰۰۰۰۰ آدرس ایمیل : info@sandalikade.ir امیدوارم تجربه خوبی از خرید از فروشگاه اینترنتی صندلی کده داشته باشید : )

برای سفارش محصولات فروشگاه به چند طریق میتوان عمل کرد: سفارش از طریق خرید اینترنتی، سفارش از طریق تماس تلفنی (شماره تماس :۰۲۱۶۶۷۱۲۱۹۷)، سفارش از طریق واتس اپ (شماره خط: ۰۹۱۹۸۵۶۶۴۵۵).

خیر، به دلیل ماهیت کاری فروشگاه امکان خرید حضوری تحت هیچ شرایطی وجود ندارد

خیر، به دلیل آنکه محل دفتر شرکت و انبار آن متفاوت هستند، امکان دریافت کالا درب شرکت وجود ندارد.

بله امکان ارائه پیش فاکتور خارج از سیستم وب سایت و فقط از طریق تماس تلفنی میسر می باشد.

شماره تماس: ۰۲۱۶۶۷۶۱۰۴۵

بله، افرادی که هر دلیلی دسترسی به اینترنت نداشته یا ثبت سفارش بصورت اینترنتی برای آنها سخت می باشد، می توانند بصورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایند اما  به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش توضیه می گردد مشتریان محترم ‏سفارشات خود را بصورت اینترنتی شخصاً ثبت نمایند.